• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

Dost Hurdacılık Ltd. olarak geri dönüşüm sektöründe İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Avcılar başta olarak hurda malzemeleri firmamızın açılışından bu yana, birçok kuruluş ve işletmelerden aldık. Şirketimiz ilk günlerinden itibaren sürekli gelişim halindedir. Ayrıca İstanbul hurdacı firmaları içerisinde dürüst ticaret inancını temel ilkeler olarak, en uygun hurda fiyatı teklifini ise kamu hizmeti anlayışıyla ve samimi bir ortam içerisinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Özellikle İstanbul’da hurda geri dönüşüm gayet ciddi bir iştir. Çünkü en ufak ihmal veya kasıt hurda ticaretinde karşılıklı güvenin sarsılmasına yol açmaktadır. O yüzden şirketimiz daima müşterilerinin gönlünü kazanmak için, yerinden hurda alım hizmeti, gerçekçi hurda fiyatları, dürüst hurda tartımı ve nakit ödeme işlemleri gibi bir süreç ile çalışmaktadır.

Dost Hurda Metal olarak amacımız sürekli geri dönüşüm hizmeti ile yeşil çevreyi koruma ve uzman hurdacı ekibi ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.  

Her zaman sizin memnuniyetiniz bizim için güçlü bir destek unsurudur. Dost Hurdacılık olarak ekonomik gücümüzü ger gün artırmakla birlikte ülkemiz için enerji ve kaynak tasarrufu öncelikli hizmet verme sebebimizdir.

Biz daima iyi niyetle, tüm müşterilerimizin güvenini kazanmanın hurdacılık piyasasında uzun vadeli kalma ve uzun vadeli iş elde etmenin yolunu açtığını düşünüyoruz. Müşterilerimizin çoğunluğu geri kazanım ve geri dönüşüm sektörüne hakim şirketimiz ile iş yapmaktan memnun olmuştur. Çünkü Dost Hurdacılık olarak her zaman hurda malzemelerin alınması konusunda dikkatli ve sürdürülebilir bir mantık ile hareket etmekteyiz. Aynı zamanda İstanbul genelinde daha temiz bir çevre için tüm belediyeler, özel şirketler, okullar, hastaneler, yerel esnaflar, devlet kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve diğer tüm kurum kuruluşlar ile işbirliği içerisinde çalışabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Şirketimiz Dost Hurdacılık kurulduğu yıldan bu yana, birçok başarı el etmiştir. Biz İstanbul hurda piyasalarında, yenilenebilir kaynaklar temin etme ve geniş hurda taşımacılık ağı sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

 İstanbul’da uzun zaman, iş ortaklarımız ile hurda temin sahalarının ve hurda kapsamının genişletilmesi için çalıştık. Büyüme sağladığımız İstanbul hurdacılık sektöründe ortak iş yaptığımız yerli sanayi ve maden işletmeleri, fabrikalar, üretim kurumları, hastaneler, okullar, oteller, ofis binaları, üniversiteler ve belediyelere bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

Geri dönüşüm için kullanılan tüm hurda malzemeleri adresten alan şirketimiz hurda cihazları, bakır hurdasını, alüminyum hurdasını, demir hurdasını, kurşun hurdasını, çinko hurdasını, paslanmaz çelik hurdasını, yıkım hurdasını, inşaat malzemeleri hurdasını nakit ödeyerek en güncel fiyattan almaktadır. Hurda alım satımıyla ilgili bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Güncel hurda fiyatlarını size telefonda bildirmekten mutluluk duyarız. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret15910
Anadolu Yakası Hurdacı