• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Alüminyum Hurdası Alımı

      Alüminyum Hurdası Alımı


      Alüminyum metali ulaşım, ambalaj, inşaat, mutfak eşyası yapımı, elektrik iletim hatları, makine imalatı gibi birçok alanda kullanılır. Hafif ve işlenmesi kolay bir metaldir. Yüksek korozyon direnci gibi üstün özelliğe sahiptir. Demirden sonra en çok kullanılan metaldir. Ani darbelere karşı dayanıklıdır ve ısı ve elektriği bakır kadar iyi iletir.

    Kullanım alanı oldukça fazla olan alüminyum, hurda sektörü içinde de büyük yer kaplamaktadır. Çünkü alüminyum ve alaşımlarının hammaddeden üretilmesi çok daha zahmetli ve maliyetli bir durumdur. Alüminyum, alüminyum hurdasından üretildiği takdirde birçok olumsuz durumun önüne geçilmektedir.

      Dost Hurda Metal, bu bilinçle Avcılar ve Esenyurt çevresi başta olmak üzere İstanbul’da uzun yıllardır hurda sektöründe hizmet vermektedir. Her türlü alüminyum hurdasını satın alarak geri dönüşüm işlemine tabi tutar.  Araiş alüminyum hurdası, ofset matbaa kalıbı alüminyum hurdası, imalat artığı alüminyum hurdası, profil alüminyum hurdası, talaş alüminyum hurdası, akloband alüminyum hurdası, araba jant alüminyum hurdaları, kutu içecek alüminyum hurdası, sert ve yumuşak alüminyum hurdası, makine alüminyum hurdası gibi birçok alüminyum ve alaşımı hurdasını adresten teslim alarak anında nakit ödeme yapar.

         Hurda Alüminyum Fiyatları

      Alüminyum hurdasının güncel fiyatını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Firmamız İstanbul hurda piyasasında sizlere hurda fiyatları konusunda ticari danışmanlık sağlar. Hurda alüminyumun en güncel fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın! Sürekli değişen hurda fiyatlarını en doğru ve en güncel şekilde bizden öğrenebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz fiyat tekliflerini İstanbul hurdacılar sitesinden teyit ettiğinizde sizlere sunduğumuz fiyatın en güncel ve en yüksek olduğunu göreceksiniz. İnce alüminyum, kalın alüminyum, arais alüminyum, alüminyum talaş, piston alüminyum, alüminyum jant, radyatör, serpatin, tel ve diğer alüminyum çeşitlerinin güncel fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

           Bize Ulaşın

     Dost Metal Hurda müşteri memnuniyetinin yanında süreklilik esasını da kendine prensip edinmiştir. Bu sebeple 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Saat ve gün farkı ayırmaksızın, dilediğiniz zaman sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.
 
         Yerinden Nakliye

   Firmamız deneyimli çalışanları ile gelip hurdanızı yerinden alır. Hurda miktarına göre kamyonet, kamyon ve tır seçeneği ile hurdalarınızı evden, deponuzdan, iş yeriniz ya da fabrikanızdan alır. Ödemeyi anında nakit olarak yapar. İstanbul'da Depo temizliği, İnşaat yıkımı, Fabrika temizliği ya da yıkımı, Kazan dairesi hurda satımı, Çatı ve asma tavan hurda alım ve satımı, yangın merdiveni hurda alımı ve sökümü, Isıtma soğutma sistemleri hurda alımı sökümü, Kullanılmayan makine hurda alımı sökümü işlemleri için bize arayın, hurda karşılığı söküm ve yıkım işlerinizi yapalım.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret15911
Anadolu Yakası Hurdacı