• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Bakır Hurdası Alımı

BAKIR HURDASI ALIMI

      Bakır, değerli metallerdendir.  Mutfak eşyası yapımı, elektrik ve elektronik sanayi başta olmak üzere birçok alanda kullanılır. Böyle değerli bir metalin geri dönüşüme kazandırılması da oldukça önemlidir. Çünkü diğer metallerde olduğu gibi bakır metalinin de ham maddeden yani madenden üretilmesi geri dönüşüm yoluyla elde edilmesinden çok daha zor ve maliyetlidir.

      Dost Metal Hurda & Yıkım, kurulduğu günden bu yana,  geri dönüşüme önem veren bir şirket olmuştur. Atıl durumdaki bakır hurdalarınızı satın alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz.  Dost Metal Hurda & Yıkım, İstanbul’un en büyük ve en önde gelen geri dönüşüm şirketlerinden biridir.

       Avcılar ve Esenyurt ilçeleri başta olmak üzere, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm semtlerinde deneyimli personelimiz, geniş araç seçeneklerimiz ile sizlere hizmet etmekteyiz. Bizi arayın, bulunduğunuz semtteki bürolarımız aracılığıyla gelip hurdanızı dilediğiniz yerden alalım.

      Kullanım dışı kalmış bakır mutfak eşyası, fabrika artığı bakır hurdası, imalat artığı sanayi hurdası, İnşaat yıkımından çıkan atıl durumdaki bakır hurdası, soyma bakır hurdası, lama hurdası, plaka hurdası, levha bakırı hurdası, boru bakır hurdası, filmaşin bakır hurdası, trafo bakırı hurdası, kalıp bakır hurdası, bakır talaşı, bobin bakır hurdası, tombak bakır hurdası, kalın yanık bakır hurdası, teneke bakırı gibi her türlü bakır hurdasını satmak için bizi arayın.

 Bakır Hurdası Alımı - Dost Metal Hurda & Yıkım


Sizlere En Güncel Bakır Hurdası Fiyatlarını Sunalım. 

      Dost Metal Hurda & Yıkım sizler için güncel hurda fiyat piyasasını takip ederek sizlere en güncel hurda fiyatlarını sunar. Güncel bakır hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. Bakır Hurdanızı en güncel değeriyle ve en yüksek fiyattan alalım. Bize ulaşmak için internet sitemizde bulunan numarayı arayın.
   

      Ev, iş yeri ya da fabrikanızda bulunan bakır hurdasını gelip yerinde alıyoruz. Şeffaf ölçüm yaparak bakır hurdanızı değer kaybı olmadan anında nakite çeviriyoruz. Dilerseniz sonraki alımlar için fabrika ya da iş yerlerinize konteyner bırakıyoruz. Böylece hurdalarınız iş yerinizde dağınık olarak yer kaplayarak kötü görüntü oluşturmamış olur. 

       İstanbul’da inşaat yıkımı denilince akla ilk gelen şirketlerden biri yine Dost Metal Hurda & Yıkım’dır. İş güvenliğine büyük önem veren şirketimiz sigortalı ve deneyimli çalışanları ile inşaat yıkım işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Sizlere hurda karşılığı inşaat yıkımı seçeneği sunar. Dilerseniz hurda karşılığı yıkım işlemini gerçekleştiririz.

  

      Hangi İlçelerden Bakır Hurdası Alımı Yapıyoruz?

Adalar Bakır Hurdası

Arnavutköy Bakır Hurdası

Ataşehir Bakır Hurdası

Avcılar Bakır Hurdası

Bağcılar Bakır Hurdası

Bahçelievler Bakır Hurdası

Bakırköy Bakır Hurdası

Başakşehir Bakır Hurdası

Bayrampaşa Bakır Hurdası

Beşiktaş Bakır Hurdası

Beylikdüzü Bakır Hurdası

Beyoğlu Bakır Hurdası

Büyükçekmece Bakır Hurdası

Beykoz Bakır Hurdası

Çatalca Bakır Hurdası

Çekmeköy Bakır Hurdası

Esenler Bakır Hurdası

Esenyurt Bakır Hurdası

Eyüp Bakır Hurdası        

Fatih Bakır Hurdası

Gaziosmanpaşa Bakır Hurdası

Güngören Bakır Hurdası

Kadıköy Bakır Hurdası

Kağıthane Bakır Hurdası

Kartal Bakır Hurdası

Küçükçekmece Bakır Hurdası

Maltepe Bakır Hurdası

Pendik Bakır Hurdası

Sancaktepe Bakır Hurdası

Sarıyer Bakır Hurdası

Slivri Bakır Hurdası

Sultangazi Bakır Hurdası

Şile Bakır Hurdası

Şişli Bakır Hurdası

Tuzla Bakır Hurdası

Üsküdar Bakır Hurdası

Ümraniye Bakır Hurdası

Zeytinburnu Bakır Hurdası      

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret15912
Anadolu Yakası Hurdacı